Czwartek, 20 lipiec 2017
Imieniny Czeslaw, Fryderyk, Hieronim, Seweryn, Malgorzata
20:25

Aktualności

TURNIEJ GIER W SZACHY I WARCABY KLAS IV - VI W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1.Dnia 24.10.2013r w Zespole Szkół nr1 odbył się szkolny turniej gier w szachy i warcaby klas IV - VI szkoły podstawowej. Turniej odbywał się w  atmosferze rywalizacji. Uczestnicy byli bardzo skupieni i czekali na kolejne posunięcie przeciwnika na biało - czarnej szachownicy. Każdy z uczestników dążył do momentu, gdy jego przeciwnik tracił ostatni pionek, a to oznaczało wygrany pojedynek.
W turnieju wzięło udział 29 uczniów, w tym 23 grało w warcaby, a 6 -w szachy. Najlepszym okazał się Kamil Sokolik z klasy IV, II miejsce zajęła Wiktoria Szóstak z klasy VI ,  III miejsce zajął Hubert Januszek z klasy V i IV miejsce zajął Mikołaj Jędrzejczak z klasy IV.
Wśród szachistów wyłoniono 3 najlepszych bez określania miejsc. Wśród najlepszych znalazła się Julia Grzeca z klasy V, Mateusz Berezicki z klasy VI i Michał Mrotek z klasy VI. Trzech najlepszych z każdej kategorii będzie reprezentowało naszą szkołę w rozgrywkach międzyszkolnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Cyra.

Data utworzenia: 04.11.2013

inne aktualności...

Ilość odsłon 8546344