Rada sołecka i osiedla

Sołectwo Dziechowo | Sołectwo Iłowo | Sołectwo Jazdrowo Sołectwo Kawle | Sołectwo KomierowoSołectwo LutowoSołectwo LutówkoSołectwo NiechorzSołectwo Piaseczno | Sołectwo Radońsk Sołectwo SikorzSołectwo SkarpaSołectwo ŚwidwieSołectwo TeklanowoSołectwo TrzcianySołectwo WałdowoSołectwo WałdówkoSołectwo WilkowoSołectwo WiśniewaSołectwo WiśniewkaSołectwo WłościbórzSołectwo Wysoka KrajeńskaSołectwo ZalesieSołectwo ZbożeOsiedle Nr 1 w Sępólnie KrajeńskimOsiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim | Archiwum : Kadencja 2003 - 2006

Sołectwo Dziechowo
Sołtys - Tadeusz Dobber (52) 388 32 81
Skład Rady Sołeckiej: BLEJDER Józef – członek, KARBOWIAK Jacek – członek, SZWARC Mariusz – członek, KAŁACZYŃSKI Mariusz – członek

więcej BIP >>


 

Sołectwo Iłowo
Sołtys - Stanisław Pałubicki (052) 388 91 80, GSM 667 391 335
Skład Rady Sołeckiej: Krzysztof Drobczyński – członek,Teresa Dzikowska – członek, Irena Mierzejewska – członek, Andrzej Szweda – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Jazdrowo
Sołtys - Robert Sieg (052) 389 20 44 , GSM 692 782 501
Skład Rady Sołeckiej: FRYŻEWSKI Piotr – członek, PIĄTEK Agnieszka – członek, ROWECKI Józef – członek, GLUGLA Wojciech – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Kawle

Sołtys - Lüdtke Magdalena GSM 601 725 026
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Gliszczyńska – członek, Katarzyna Jarska – członek, Michał Pankau– członek, Jolanta Wiśniewska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Komierowo
Sołtys - Maria Boczula GSM 697 419 706
Skład Rady Sołeckiej: Piotr Zieliński – członek, Szcześniewska Agata – członek, Pruski Jerzy – członek, Oparka Anna – członek, Lewandowska Barbara - członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutowo
Sołtys - Roman Kwasigroch (052) 388 43 31 GSM 781 418 954
Skład Rady Sołeckiej: Danuta Wenda – członek, Izabela Gappa – członek, Andrzej Szreder – członek, Zenon Kujoth – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Lutówko
Sołtys - Mateusz Oelberg (052) 388 48 99, GSM 722 057 891
Skład Rady Sołeckiej: Baranowski Tomasz – członek, Kania - Mrugalska Anna – członek, Leszek Marach – członek, Łukasz Oelberg – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Niechorz
Sołtys - Lucyna Pająk GSM 604 560 981
Skład Rady Sołeckiej: KEJZA Tadeusz – członek, BUKOLT Marian – członek, KOWALCZYK Monika – członek, POWROŹNIK Lech – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Piaseczno
Sołtys - Kazimierz Rakowski (052) 388 32 95, GSM 608 616 920
Skład Rady Sołeckiej: Gustyn Piotr - członek, Bindek Łukasz - członek, Solarek Andrzej - członek, Lipiński Leszek - członek, Artur Jasiek - członek, Urban Marcin - członek, Zwiefka Radosław - członek 

więcej BIP >>


Sołectwo Radońsk
Sołtys - Wiese Piotr GSM 607 065 442
Skład Rady Sołeckiej: Bryl Krzysztof – członek, Dąbrowska Ewa – członek, Kroplewski Dawid – członek, Szalski Karol – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Sikorz
Sołtys - Zofia Staręga (052) 388 56 75, GSM 667 122 328
Skład Rady Sołeckiej: KOŚMIEJA Zbigniew– członek, MICHNACKI Janusz – członek, MRÓZ Zbigniew – członek, OLCZAK Grażyna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Skarpa
Sołtys - Mieczysław Kęsik GSM 503 173 087
Skład Rady Sołeckiej: Burzyńska Katarzyna – członek, Jadwiszczak Jan – członek, Murawski Krystian – członek, Szupiński Mariusz  – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Świdwie
Sołtys - Albert Wagner (052) 388 58 18 kom. 785 695 828
Skład Rady Sołeckiej: Adam Duber – członek, Przemysław Lemański – członek, Janusz Wagner – członek, Paulina Gładkowska – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Teklanowo
Sołtys - Małgorzata Heleniak
Skład Rady Sołeckiej: GULKA Zofia – członek, PIECZYWEK Dariusz – członek, MORYL Mateusz – członek, MROZIK Joanna – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Trzciany
Sołtys - Tadeusz Gapa GSM 662 688 801
Skład Rady Sołeckiej: BUDYŃ Kazimierz - członek, DOMINIKOWSKA Elżbieta – członek, GAPA Dorota– członek, KASPROWICZ Tomasz – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdowo
Sołtys - Marian Pukownik (052) 388 42 13, GSM 785 199 934
Skład Rady Sołeckiej: ADAMCZAK Zbigniew – członek, GRUSZKA Leszek – członek, RYNK Piotr – członek, JAGODZIŃSKI Kazimierz – członek, MANIA Bożena – członek, PIEKARSKI Roman – członek, RYDZKOWSKI Józef – członek, SEYDAK Agnieszka – członek, WIERZCHUCKA  Beata– członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wałdówko
Sołtys - Krzysztof Tarlach
Skład Rady Sołeckiej: ANDRYCH Magdalena – członek, BRZYKCY Justyna – członek, ANDRYCH Sławomira – członek, ŻOŁDOWICZ Barbara – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wilkowo
Sołtys - Lidia Theus GSM 606 166 899
Skład Rady Sołeckiej: Elżbieta Gackowska – członek, Jacek Gappa – członek, Gabriela Spychała – członek, Łukasz Spychała – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewa
Sołtys - Sylwia Kosińska
Skład Rady Sołeckiej: Majek Jacek – członek, Mosek Violetta – członek, Strawa Adrian – członek, Murek Jan – członek, Will Waldemar – członek, Sudzińska Stella – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wiśniewka
Sołtys - Marzena Pawełek GSM 697 800 504
Skład Rady Sołeckiej: Niemczyk - Czajka Dorota – członek, Lewandowska Jolanta – członek, Nikel Michał – członek, Piehl Mirosław – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Włościbórz
Sołtys - Antoni Barłóg (052) 388 45 11, 606 552 010
Skład Rady Sołeckiej: DOLNY Grzegorz – członek, NĘDZOŁEK Alina – członek, PIKULIK Piotr – członek, KOBYLARZ Dorota – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Wysoka Krajeńska
Sołtys - Elżbieta Basińska-Czachor GSM 667 148 017
Skład Rady Sołeckiej: CZACHOR Kazimierz – członek, CZARNECKA Marzena – członek, SCHAUER Sylwester  – członek, KUCHNA Jerzy – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Zalesie
Sołtys - Stróżyński Stanisław (052) 388 24 70, 502 180 546
Skład Rady Sołeckiej: MUZIEWICZ Tomasz – członek, DOMASZEK Mariusz – członek, SUCHARSKI Dawid – członek, ZDROJEWSKI Sławomir – członek

więcej BIP >>


Sołectwo Zboże
Sołtys - Stanisław Tomaszewski (052) 388 57 86
Skład Rady Sołeckiej: BOROWICZ Mieczysław – członek, SIUDA Michał – członek, ŁUCZYK Marlena – członek, WŁODARCZAK Katarzyna – członek

więcej BIP >>


Osiedle Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 w Sępólnie Krajeńskim - Mariola Mosiądz - Śmigiel  GSM 606 163 469
Skład Zarządu Osiedla nr 1: Katarzyna Kolasa - członek, Justyna Daniel - członek, Alina Kapłon - członek, Kacper Gładych - członek, Edward Maziarz - członek, Benedykt Kluczka - członek, Józef Buława - członek 

więcej BIP >>


Osiedle Nr 2 w Sępólnie Krajeńskim
Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 w Sępólnie Krajeńskim - Stanisław Gustyn GSM 600 034 179
Skład Zarządu Osiedla nr 2: Jadwiga Jagodzińska – członek, Krystyna Grzona – członek, Artur Borucki– członek, Marek Patyna – członek, Małgorzata Tarlach – członek, Anna Wnuk  – członek

więcej BIP >>