26. finał WOŚP z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Po raz kolejny sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki dołącza do składu najgłośniejszej orkiestry na świecie, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 26. finał odbędzie się 14 stycznia 2018 roku i tym razem kwestowali będziemy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków oraz dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Centrum Kultury i Sztuki za wieloletnie wspieranie idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało odznaczone medalem i stosownym certyfikatem, mieliśmy również okazję gościć osobiście w siedzibie WOŚP, dzięki czemu mogliśmy być tak blisko jak to tylko możliwe, bijącego serca fundacji. Dlatego tegoroczny finał jest dla nas ze wszech miar wyjątkowy. Startujemy punktualnie o godzinie 15:00, pomiędzy występami przewidziane są licytacje zgłoszonych przedmiotów. Poniżej prezentujemy Państwu program tegorocznego finału:

W PROGRAMIE POKAZY, WYSTAWY,
KONSULTACJE, KONCERTY, ATRAKCJE, AKCJE SPECJALNE

• Dzieci z Gminnego Przedszkola nr 2 „Bajka”
  • Julia Glazik - Szkoła Tańca „Top Toys” Złotów, POKAZ FITNESS - nominowana do plebiscytu na sportowca roku województwa kujawsko-pomorskiego za 2017 rok, uczestniczka Mistrzostw Polski w Fitnessie Gimnastycznym z elementami kulturystyki w Mińsku Mazowieckim oraz Mistrzostw Europy w Budapeszcie
  • Studio Tańca „Dance Academy” Bydgoszcz - pokaz tańców towarzyskich
  • Sępoleński Klub Karate „Okinawa Goju-Ryu Karate Do” - pokaz karate
  • Zumba Gold - Monika Kowalewska
  • Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy (porady w zakresie samokontroli cukrzycy, pomiar glukozy, ciśnienia, porady laktacyjne oraz opieka nad noworodkiem i małym dzieckiem, porady dla kobiet w ciąży i planującym ciążę)
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOKTÓR w Sępólnie Krajeńskim (pomiar ciśnienia oraz glukozy, profilaktyka cukrzycy).
  • Koncert chóru „Cecylia” pod dyrekcją Pana Grzegorza Sobiechowskiego
  • Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w miniaturze bajkowej „Prezent”
  • Młodzież z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie
  • Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1