26. finał WOŚP z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Po raz kolejny sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki dołącza do składu najgłośniejszej orkiestry na świecie, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 26. finał odbędzie się 14 stycznia 2018 roku i tym razem kwestowali będziemy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków oraz dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Centrum Kultury i Sztuki za wieloletnie wspieranie idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało odznaczone medalem i stosownym certyfikatem, mieliśmy również okazję gościć osobiście w siedzibie WOŚP, dzięki czemu mogliśmy być tak blisko jak to tylko możliwe, bijącego serca fundacji. Dlatego tegoroczny finał jest dla nas ze wszech miar wyjątkowy. Startujemy punktualnie o godzinie 15:00, pomiędzy występami przewidziane są licytacje zgłoszonych przedmiotów. Poniżej prezentujemy Państwu program tegorocznego finału:

W PROGRAMIE POKAZY, WYSTAWY,
KONSULTACJE, KONCERTY, ATRAKCJE, AKCJE SPECJALNE

 

 • Dzieci z Gminnego Przedszkola nr 2 „Bajka”
 • Julia Glazik - Szkoła Tańca „Top Toys” Złotów, POKAZ FITNESS - nominowana do plebiscytu na sportowca roku województwa kujawsko-pomorskiego za 2017 rok, uczestniczka Mistrzostw Polski w Fitnessie Gimnastycznym z elementami kulturystyki w Mińsku Mazowieckim oraz Mistrzostw Europy w Budapeszcie
 • Studio Tańca „Dance Academy” Bydgoszcz - pokaz tańców towarzyskich
 • Sępoleński Klub Karate „Okinawa Goju-Ryu Karate Do” - pokaz karate
 • Zumba Gold - Monika Kowalewska
 • Szpital Powiatowy im. dr. Adama Gacy (porady w zakresie samokontroli cukrzycy, pomiar glukozy, ciśnienia, porady laktacyjne oraz opieka nad noworodkiem i małym dzieckiem, porady dla kobiet w ciąży i planującym ciążę)
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DOKTÓR w Sępólnie Krajeńskim (pomiar ciśnienia oraz glukozy, profilaktyka cukrzycy).
 • Koncert chóru „Cecylia” pod dyrekcją Pana Grzegorza Sobiechowskiego
 • Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w miniaturze bajkowej „Prezent”
 • Młodzież z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie
 • Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1
 • Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiS pod batutą Pana Mariana Kukowskiego z towarzyszeniem sekcji chearleaderek CKiS
 • Martyna Cieślik w repertuarze rockowych klasyków
 • godzina 18:00, gość specjalny - Dariusz Bernatek - wiodący wykonawca repertuaru Czesława Niemena, laureat wielu nagród i wyróżnień w ponadczasowym repertuarze obejmującym największe przeboje Czesława Niemena
 • wystawa grafiki i malarstwa Mileny Spychały (studentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu)
 • wystawa rzeźby Jarosława Urbańskiego (absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu)
 • przejażdżki zabytkowym autem po Sępólnie (Pomorskie Okręgowe Muzeum PRL)

 

Serdecznie zapraszamy!


14.01.2018 r.
startujemy o godz. 15:00
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim