Pomoc dla Błażejka

Zbieramy środki na leczenie Błażejka, chorego na pęcherzowe oddzielanie naskórka. 

Leczenie można wspomóc dokonując wpłaty na konto Stowarzyszenia "Dorośli - Dzieciom" Bank Spółdzielczy w Więcborku
nr konta: 04 8162 0003 0000 8918 2000 0290 z dopiskiem "na rzecz Błażeja Lewandowskiego"
Kod SWIFT / BIC dla przelewów zagranicznych: GBWCPLPP


Jest jednym z nas. Mieszka obok. Rośnie, rozwija się, poznaje świat. Ale inaczej niż wszyscy. Takich jak on jest w Polsce około 200 osób. Na świecie taki przypadek zdarza się raz na 50 tysięcy urodzeń. Mówią o nich „dzieci – motyle”, bo ich skóra jest tak wrażliwa na dotyk jak skrzydełka motyla. Błażej Lewandowski z Komierowa w gminie Sępólno Krajeńskie ma dopiero pół roku. Nie wie dlaczego ma taką chorobę. Prawdopodobnie nigdy nie zrozumie dlaczego ją ma. I dlaczego tak boli…