Włoskie przeboje dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka już tuż, tuż. Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wychodzi naprzeciw wszystkim babciom i dziadkom, a także ich wnukom, które być może nie mają jeszcze pomysłu na oryginalny prezent dla swoich dziadków.

Już teraz zapraszamy ich po odbiór darmowych zaproszeń na koncert Andrea Lattariego, włoskiego wokalisty, który właśnie z okazji Dnia Babci i Dziadka wystąpi u nas ze specjalnym programem „Ciao Amore” obejmującym repertuar najpiękniejszych włoskich przebojów. Zaproszenia do odebrania w sekretariacie CKiS, radzimy nie zwlekać, ilość miejsc ograniczona!


20.01.2018 r.
Andrea Lattari
„Cia Amore”
godz. 16:00

Brak wolnych miejsc!!!

Informujemy, że wszystkie zaproszenia na koncert Andrea Lattari zostały już rozdane!

Wstęp na salę będzie możliwy tylko z odebranym wcześniej ważnym zaproszeniem!