DoMowy – rodzinne historie o słowach - warsztaty językowo-plastyczne w bibliotece

Co prawda wakacje już za pasem, ale Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim nie zwalnia tempa!

Już dziś zapraszamy na wesołe i rodzinne warsztaty językowo – plastyczne, które odbędą się 27.06.2018 r. o godz. 16:30.  Gwarantujemy, że podczas wspólnych zabaw uczestnicy odkryją  twórcze możliwości mowy.

Zajęcia te zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat i ich rodzicach czy dziadkach,  którzy na co dzień towarzyszą im w rozwoju mowy i z zaciekawieniem obserwują, jak dzieci tworzą język.  Podczas spotkania będziemy przyglądać się słowom: wyrazimy je rysunkiem, poszukamy ich znaczenia, a także stworzymy słownik domowy.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmujemy w Oddziale dla dzieci, telefonicznie (52 3880220) lub przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ilość miejsc ograniczona.  Zapraszamy!