ZAPISY NA JARMARK ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA

Do końca lipca przyjmowane będą zgłoszenia wystawców zainteresowanych prezentacją swoich wyrobów podczas sierpniowego Jarmarku Świętego Wawrzyńca w Sępólnie Krajeńskim.

Szczególnie mile widziani będą rękodzielnicy. Swoje stoiska będą mogli wystawić także producenci wyrobów spożywczych, przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowych i Koła Gospodyń Wiejskich.

Tegoroczny Jarmark Świętego Wawrzyńca odbędzie się 11 sierpnia na targowisku "Mój Rynek". Jest to jeden z elementów trwających w dniach od 3 do 12 sierpnia Dni Sępólna Krajeńskiego. Swoje wyroby będą mogli zaprezentować wystawcy z całego kraju. Jak zapowiadają organizatorzy - nie będzie tu ograniczeń regionalnych. "Warunkiem jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w takim wydarzeniu" - mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Chodzi o wcześniejsze przygotowanie odpowiedniej ilości stanowisk wystawienniczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca w lipca w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Karty zgłoszeniowe są do poprania na stronie internetowej placówki: http://www.ckissepolno.com.pl/
Wypełnione - można nadsyłać pocztą tradycyjną, mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub składać osobiście. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o przydziale miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.