Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Przedsiębiorca Roku 2018 - Firma EUROTECHNIK Jolanta Valinska – Fritz

Firma EUROTECHNIK Jolanta Valinska – Fritz

Eurotechnik jest firmą działająca na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym z 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w przebudowie i modernizacji pojazdów różnych marek na samochody pomocy drogowej. Firma została utworzona w 1999 roku i od tego momentu nieprzerwanie zwiększa swój zakres działalności, produkcję oraz gamę swoich produktów. Obecnie firma zatrudnia 48 pracowników. Cechą wyróżniająca spośród konkurencji jest indywidualne podejście do każdego klienta. Produkowane lawety oraz zabudowy na samochody ciężkie są niemal zawsze „szyte na miarę potrzeby klienta”. Jako krajowy i europejski lider w produkcji lawet o dopuszczalnej masie całkowitej w zakresie od 3500 kg do 40 000 kg daje możliwość zmiany większości parametrów produkowanych wyrobów począwszy od wymiarów i ładowności, a skończywszy na wyborze oświetlenia, rozmiaru kół jak też wprowadzaniu sugerowanych przez klienta usprawnień technicznych. Firma jest w stanie wykonać najtrudniejsze zamówienia, zachowują przy tym wysoki poziom jakości oraz terminowość. Wykonuje każdy projekt modernizacji lub przebudowy samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewniając stosowne dokumenty do rejestracji i dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego zapewniając serwis pogwarancyjny. Od początku działalności Eurotechnik w praktyce realizuje zasadę zrównoważonego rozwoju, używając do produkcji materiałów certyfikowanych. Cele ekonomiczne przedsiębiorstwa są zbieżne z wymogami ochrony środowiska. Już w 2001 roku powstała ekologiczna kotłownia na olej opałowy.

W zakresie działań wspierających rozwój lokalnej społeczności Gminy Sępólno Krajeńskie firma wspomaga instytucje i organizacje na terenie gminy, są to między innymi Sołectwo Lutówko, Szkoły Podstawowe nr 1 /współfinansuje Majówkę Rodzinną / i nr 3 -współfinansuje Sobotę z Trójką- czy Państwową Straż Pożarną w Sępólnie Krajeńskim. Jak łatwo zauważyć są to podmioty ściśle związane ze społecznością lokalną i oddziałujące bezpośrednio na pomoc i rozwój społeczeństwa gminy Sępólno Krajeńskie.

Dzięki dostarczaniu dystrybutorom i klientom innowacyjnych, ekologicznych i wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach przedsiębiorstwo znalazło się w czołówce liderów rynku europejskiego. Nabywcami produktów firmy głównie są podmioty świadczące usługi pomocy drogowej. Kolejną grupą odbiorców są dealerzy samochodów osobowych, którzy wykorzystują zabudowy wyprodukowane przez przedsiębiorstwo transportu aut pomiędzy salonami dealerskimi. Na rynku krajowym nie występują podmioty, które oferowałyby tak szeroki wachlarz produktów jaki występuję w ofercie firmy Eurotechnik.

Eurotechnik wniósł do Polski doświadczenie niemieckiej firmy dostosowując swą produkcję do potrzeb najlepszych polskich i europejskich zabudów. Dzięki kontaktom i współpracy z partnerami zagranicznymi, głównie europejskimi m.in. Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Austria gmina Sępólno Krajeńskie jest rozpoznawalna w obszarach działalności partnerów, co kreuje pozytywny wizerunek gminy Sępólno Krajeńskie na arenie międzynarodowej.

  Kliknij aby odsłuchać Firma EUROTECHNIK Jolanta Valinska – Fritz Eurotechnik jest firmą działająca na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym z 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w przebudowie i modernizacji pojazdów różnych marek na samochody pomocy drogowej. Firma została utworzona w 1999 roku i od tego momentu nieprzerwanie zwiększa swój zakres działalności, produkcję oraz gamę swoich produktów. Obecnie firma zatrudnia 48 pracowników. Cechą wyróżniająca spośród konkurencji jest indywidualne podejście do każdego klienta. Produkowane lawety oraz zabudowy na samochody ciężkie są niemal zawsze „szyte na miarę potrzeby klienta”. Jako krajowy i europejski lider w produkcji lawet o dopuszczalnej masie całkowitej w zakresie od 3500 kg do 40 000 kg daje możliwość zmiany większości parametrów produkowanych wyrobów począwszy od wymiarów i ładowności, a skończywszy na wyborze oświetlenia, rozmiaru kół jak też wprowadzaniu sugerowanych przez klienta usprawnień technicznych. Firma jest w stanie wykonać najtrudniejsze zamówienia, zachowują przy tym wysoki poziom jakości oraz terminowość. Wykonuje każdy projekt modernizacji lub przebudowy samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewniając stosowne dokumenty do rejestracji i dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego zapewniając serwis pogwarancyjny. Od początku działalności Eurotechnik w praktyce realizuje zasadę zrównoważonego rozwoju, używając do produkcji materiałów certyfikowanych. Cele ekonomiczne przedsiębiorstwa są zbieżne z wymogami ochrony środowiska. Już w 2001 roku powstała ekologiczna kotłownia na olej opałowy. W zakresie działań wspierających rozwój lokalnej społeczności Gminy Sępólno Krajeńskie firma wspomaga instytucje i organizacje na terenie gminy, są to między innymi Sołectwo Lutówko, Szkoły Podstawowe nr 1 /współfinansuje Majówkę Rodzinną / i nr 3 -współfinansuje Sobotę z Trójką- czy Państwową Straż Pożarną w Sępólnie Krajeńskim. Jak łatwo zauważyć są to podmioty ściśle związane ze społecznością lokalną i oddziałujące bezpośrednio na pomoc i rozwój społeczeństwa gminy Sępólno Krajeńskie. Dzięki dostarczaniu dystrybutorom i klientom innowacyjnych, ekologicznych i wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach przedsiębiorstwo znalazło się w czołówce liderów rynku europejskiego. Nabywcami produktów firmy głównie są podmioty świadczące usługi pomocy drogowej. Kolejną grupą odbiorców są dealerzy samochodów osobowych, którzy wykorzystują zabudowy wyprodukowane przez przedsiębiorstwo transportu aut pomiędzy salonami dealerskimi. Na rynku krajowym nie występują podmioty, które oferowałyby tak szeroki wachlarz produktów jaki występuję w ofercie firmy Eurotechnik. Eurotechnik wniósł do Polski doświadczenie niemieckiej firmy dostosowując swą produkcję do potrzeb najlepszych polskich i europejskich zabudów. Dzięki kontaktom i współpracy z partnerami zagranicznymi, głównie europejskimi m.in. Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Austria gmina Sępólno Krajeńskie jest rozpoznawalna w obszarach działalności partnerów, co kreuje pozytywny wizerunek gminy Sępólno Krajeńskie na arenie międzynarodowej. Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech