Informacja z Sztabu Zarządzania Kryzysowego

Powiatu Sępoleńskiego dnia 14 sierpnia 2017 godzina 19:00

Wojewoda Kujawsko Pomorski jest w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami gmin i Starostą Sępoleńskim. Zna sytuację na terenie naszego powiatu. Wszystkie działania są konsultowane i są podejmowane w uzgodnieniu z samorządem powiatowym i gminnym. Dziękujemy Panie Wojewodo.
Zaleca się:

  1. Nadleśniczy Nadleśnictwa Runowo Kraj. z 12 sierpnia 2017 zabrania wstępu do lasów Nadleśnictwa Runowo – zarządzenia na naszej stronie.
  2. ENEA oddział Bydgoszcz nakazuje zwróć szczególną uwagę na kable, zalegające inne nierozpoznane instalacje zalegające na trasach komunikacyjnych, turystycznych, pieszych i innych – należy je omijać do czasu usunięcia.
  3. Kierowco na drogach powiatu sępoleńskiego – zwracaj uwagę na skutki naruszenia skrajni drogi po wichurze.

 

Zgłoszenia i informacje proszę kierować do sztabu kryzysowego zlokalizowanego w PSP Sępólno Kraj. Tel. 52 3 88 83 51.

Informacje będziemy podawać poprzez Facebook, oraz na naszej stronie internetowej www.powiat-sepolno.pl.