Odwołanie imprez w naszej Gminie

Decyzją Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, Waldemara Stupałkowskiego

w związku z sytuacją powstałą wskutek piątkowej nawałnicy i trwającymi nadal pracami mającymi na celu usunięcie wyrządzonych przez nią szkód, trzy najbliższe planowane wydarzenia w naszej gminie, tj. Jarmark św. Mateusza w Wałdowie (26.08.2017 r.), „Biesiada po Sępoleńsku” (02.09.2017 r.) oraz „Biesiada po Lutowsku” (09.09.2017 r.) zostają odwołane. Huragan, który przeszedł nad Kujawami i Pomorzem w nocy z 11 na 12 sierpnia wyrządził ogromne szkody również w naszej gminie, w związku z czym usunięcie jego skutków oraz zapewnienie niezbędnej pomocy ofiarom jest na chwilę obecną sprawą priorytetową. Informacje dotyczące wyżej wymienionych wydarzeń kulturalno-artystycznych zostaną opublikowane w stosownym terminie. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.