SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU

Ruszają kolejne zajęcia w Sępoleńskiej Akademii Sukcesu. Pierwszym tegorocznym gościem będzie Marek Piekarczyk – wokalista, autor tekstów, w przeszłości także członek zespołu TSA oraz juror The Voice of Poland.

Artysta jest związany z polską sceną muzyczną już od roku 1969. W latach 80-tych występował w legendarnej grupie TSA. Obecnie nadal koncertuje. Widzom znany jest także jako juror z telewizyjnego programu The Voice of Poland, a obecnie jako trener programu The Voice Senior.

Marek Piekarczyk spotka się z sępoleńską publicznością w poniedziałek (20.01) o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp na to spotkanie będzie bezpłatny.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

piekarczyk big