ROMEO I JULIA W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Artyści z Royal Lviv Balet ponownie wystąpią w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć w ich wykonaniu widowisko „Romeo i Julia”. Są jeszcze wolne miejsca.

Tancerze którzy wystąpią w Sępólnie Krajeńskim to wirtuozi sztuki baletowej. „To zespół złożony z najlepszych solistów zdobywających sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody” – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki.

Widowisko „Romeo i Julia” będzie można obejrzeć w piątek 14 lutego o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 70 zł są do nabycia w sekretariacie placówki oraz poprzez serwis internetowy www.biletyna.pl

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

romeo i julia big