ANI MRU MRU – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Ani Mru Mru - jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – zawita do Sępólna Krajeńskiego. Występ odbędzie się w sobotę 15 lutego o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Na to widowisko zostały ostatnie wolne miejsca.

Kabaret wystąpi ze swoim nowym programem Cirque de Volaille. „Program ten będzie obfitował na pewno w znane klasyki, ale także nowe skecze i gagi” – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety są do nabycia w sekretariacie CKiS oraz elektronicznie poprzez serwis www.biletyna.pl

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

ani mru mru big