WIRTUALNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na wirtualne podróże po świecie. To propozycja rozrywki dla mieszkańców pozostających na czas trwania pandemii koronawirusa w swoich domach.

Z oferty skorzystać mogą wszyscy. Wystarczy tylko komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu. Sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki cyklicznie publikuje na swojej stronie internetowej (http://www.ckissepolno.com.pl/) oraz profilu facebookowym (https://www.facebook.com/ckissepolno/) odcinki zachęcające do wirtualnego odwiedzenia ciekawych miejsc. „Są to spacery on-line po największych i najpopularniejszych muzeach, galeriach sztuki, pałacach, filharmoniach i innych obiektach będących atrakcjami turystycznymi całego świata” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Dotąd opublikowano już 24 odcinki takich podróży. Internauci bez wychodzenia z domu mogli obejrzeć m.in. Pałac Wersalski, Koloseum, czy Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejne odcinki są w przygotowaniu.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.