NADZIEJA PRZEZ OKNO – KONKURS LITERACKI

Miłośnicy literatury, piszący własne wiersze, eseje lub opowiadania, mogą zgłosić się do konkursu organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Placówka oczekuje prac autorskich napisanych przez mieszkańców miasta i regionu. Czekają atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć ukończone 14 lat. Forma literacka oraz tematyka pracy jest dowolna. „Oczekujemy prac od twórców, którzy chcą podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat obecnie otaczającej nas rzeczywistości” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Termin zgłaszania prac upływa 15 maja. Można je nadsyłać do CKiS mailowo, pocztą tradycyjną lub wrzucać do skrzynki ustawione przed wejściem do budynku. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki: http://www.ckissepolno.com.pl/

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.