PORANNA KAWA Z… - AKCJA CKIS

Wirtualne zajęcia o malarstwie przy kawie organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Placówka nie prowadzi obecnie zajęć stacjonarnych. Można jednak skorzystać z jej oferty edukacyjnej on-line.

Jedną z takich propozycji są lekcje prezentujące sylwetki i twórczość największych światowych sław malarstwa. „Wszystko to w przystępnej, skondensowanej formie, w sam raz do porannej kawy” – zachęca Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Artykuły opisują także największe dzieła poszczególnych malarzy, które dzięki dostępowi do internetu można od razu podejrzeć. Kolejne odcinki prezentowane są cyklicznie na stronie internetowej CKiS (http://www.ckissepolno.com.pl/) oraz profilu facebookowym (https://www.facebook.com/ckissepolno/)

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

poranna kawa santi big