BĘDĄ DARMOWE MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW

9 tysięcy maseczek ochronnych trafi do mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie. Będą one rozdawane za darmo. Ich uszycia podjęły się dwie lokalne firmy. Pierwsze takie maseczki powinny trafić do domów jeszcze w tym tygodniu.

Dystrybucją maseczek na terenach wiejskich zajmą się sołtysi. W mieście rozdawać je będą wolontariusze. Są to maseczki bezpłatne – podkreśla Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. „Otrzymamy je dzięki hojności naszych lokalnych firm: Gabi Bis i Duko” – dodaje burmistrz. Do seniorów trafią maseczki wielokrotnego użytku. Pozostali mieszkańcy otrzymają maseczki jednorazowe.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.