SĘPOLEŃSKA MAJÓWKA… ON LINE

Nie w plenerze, a w internecie odbywać się będzie tegoroczna majówka z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Placówka przygotowuje szereg atrakcji, z których będzie można skorzystać bez wychodzenia z domu.

Seria wydarzeń zostanie zainaugurowana 2 maja w samo południe. Wówczas na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki, na profilu facebookowym placówki, a także na stronie gminy Sępólno Krajeńskie, zostanie udostępniony archiwalny film „Zaszum nam Polsko”. To wspomnienie ubiegłorocznego koncertu Macieja Wróblewskiego.

Tego samego dnia o 15.00 internautom udostępniony zostanie kolejny koncert. Tym razem będzie to publikacja premierowa. „Patriotycznie zdalni – o wolności inaczej. Artyści dla biało - czerwonej” - to zarejestrowane wcześniej wydarzenie, w którym będzie można zobaczyć artystów związanych z sępoleńskim centrum kultury. „Liczymy na Państwa obecność przed komputerami lub telefonami, punktualnie o godzinie 15.00, bo choć graliśmy do pustej sali, to staraliśmy się wyobrazić Państwa obecność. Dlatego ważne jest dla nas, aby materiał ten dotarł do jak najszerszego grona odbiorców” – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Obchody Święta Narodowego 3 Maja zainauguruje msza święta w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim.

Tego samego dnia o godzinie 14.00 na wyżej wymienionych stronach internetowych odbędzie się kolejna premiera. Tym razem będzie to wystawa fotografii przygotowana przez instruktorów CKiS.
O 15.00, również w internecie, projekcja filmu „Rekonstrukcja historyczna”. Część z wyżej wymienionych wydarzeń będzie można śledzić także w innych środkach masowego przekazu.

Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń oraz kanały dostępu do nich znajdują się na stronie internetowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim: http://www.ckissepolno.com.pl/

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.