Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SEANSE FILMOWE W CKIS

Na trzy kolejne projekcje filmowe zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. 9 października (piątek) coś dla siebie z pewnością znajdą kinomaniacy w każdym wieku.

O godzinie 16.00 rozpocznie się projekcja filmu „Tarapaty 2” – to film dla młodzieży opowiadający historię nastolatków, próbujących rozwikłać zagadkę pewnej kradzieży. O godzinie 18.00 rozpocznie się kolejna projekcja. Tym razem w sali Centrum Kultury i Sztuki wyświetlony zostanie film pt. „Jak zostać gwiazdą”. To fabularyzowana opowieść o pewnym polskim talent show i przygodach występujących w nim bohaterów. Na godzinę 20.30 zaplanowano trzecią i ostatnią projekcję. To film zatytułowany „25 lat niewinności”. Tym razem obraz przedstawiać będzie historię Tomasza Komedy, młodego człowieka, który niewinnie skazany za zabójstwo odsiedział w więzieniu 18 lat.

Bilety na wszystkie seanse są do nabycia wyłącznie on-line na stronach: http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ lub https://biletyna.pl

Ze względu na ograniczenia sanitarne na sali kinowej nie może przebywać więcej niż 140 osób. Podczas seansów obowiązkowe będzie także zakrywanie ust i nosa maseczką ochronną.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

kino 09 10 2020 big

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech