Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NOC BIBLIOTEK JUŻ JUTRO

Z dużymi ograniczeniami i w reżimie sanitarnym, ale jednak się odbędzie.

Noc Bibliotek w Sępólnie Krajeńskim rozpocznie się jutro (10.10) o godzinie 17.00. Z powodu wciąż niesłabnącego zagrożenia koronawirusem w wydarzeniu będzie mogła uczestniczyć jednak tylko ograniczona ilość osób.

Program Nocy Bibliotek podzielony będzie na trzy części. Całość rozpocznie spektakl „Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar”. To propozycja dla dorosłych – zapowiada Magdalena Stormowska z Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Dla tej grupy odbiorców będzie także koncert zatytułowany „Nie kochać w taką noc…?”. Dzieciom placówka proponuje interaktywne przedstawienie oparte na słynnej bajce Jana Brzechwy „Pchła szachrajka”.
Ważne, aby podczas wszystkich wydarzeń zachować odpowiedni dystans społeczny, przy wejściu do biblioteki zdezynfekować ręce i przez cały czas mieć zasłonięte usta i nos. Noc Bibliotek potrwa do godziny 21.30.

 Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

noc2020

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech