Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KONCERT PAPIESKI - ZAPROSZENIE

Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na koncert poświęcony Janowi Pawłowi II. Odbędzie się on w czwartek (15.10) o godzinie 17.00 w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Jeziornej.

Na scenie wystąpią artyści Opery Nova z Bydgoszczy. „W programie znajdą się między innymi utwory Bacha, Haendla, Chopina, Verdiego i Pucciniego, przeplatane poezją Karola Wojtyły” – zapowiada Magdalena Stormowska z Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Ze względu na ograniczenia sanitarne obowiązywał będzie limit osób przebywających w sali. Chętni powinni wcześniej odebrać bezpłatne wejściówki. Są one dostępne w sępoleńskiej bibliotece. Ci, którym nie uda się zdobyć wejściówek, będą mogli oglądać koncert on-line. Będzie on transmitowany na portalach społecznościowych biblioteki oraz niektórych lokalnych mediów.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu – Kulturalny tygiel biblioteczny, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech