Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

BEZPIECZEŃSTWO WE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – APEL WŁADZ MIASTA

Nie gromadźmy się na cmentarzach w dużych skupiskach. Odwiedzajmy groby naszych bliskich zarówno w przeddzień, jak i po 1 listopada. Taki apel do mieszkańców wystosowały władze Sępólna Krajeńskiego. Samorząd zachęca mieszkańców do wzajemnej dbałości o bezpieczeństwo.

W związku z wciąż rozwijającą się pandemią koronawirusa w tym roku komunikacja publiczna dowożąca mieszkańców na cmentarze, nie będzie funkcjonowała. Nie planuje się także tworzenia dodatkowych parkingów przy nekropoliach. Zmiany nastąpią jedynie w organizacji ruchu. „Apelujemy, aby odwiedzać groby nie tylko w dniu Wszystkich Świętych, ale także przed i po 1 listopada” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Ważne jest także zachowanie dystansu społecznego i niegromadzenie się w dużych grupach. Nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką obowiązuje także na cmentarzach.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

tapeta palacy sie znicz

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech