Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

CZYSTE POWIETRZE – SĘPOLEŃSKI PUNKT KONKULTACYJNY

Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim uruchomił własny punkt konsultacyjny, udzielający porad w zakresie programu Czyste Powietrze.

Z pomocy mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy gminy zainteresowani wymianą nieekologicznych pieców na nowoczesne źródła ciepła.

Program Czyste Powietrze ma zachęcać do jak najszerszego stosowania ekologicznych źródeł energii. Ma to ograniczyć emisję szkodliwych zanieczyszczeń i polepszyć jakość powietrza, którym oddychamy. Na zakup i montaż nowych instalacji można otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 37 tysięcy złotych. „Zależy nam na tym, aby z programu skorzystało jak najwięcej naszych mieszkańców” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Wysokość dotacji zleży od rodzaju i wielkości inwestycji. Zainteresowani programem mogą teraz na miejscu uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Porad udzielają pracownicy Referatu Rozwoju Gospodarczego i Inwestycji w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim.  „Tam można skonsultować wypełnienie wniosku, uzyskać informacje o tym gdzie na przykład otrzymać stosowne zaświadczenia” – dodaje burmistrz. Telefon do osoby udzielającej szczegółowych porad: (52) 389-42-52

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

czyste powietrze plakat

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech