Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NOWE MIEJSCA NOCLEGOWE W CSIR

Zakończył się remont dwóch kolejnych pawilonów mieszkalnych znajdujących się przy Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Teraz są to nowoczesne obiekty noclegowe. Mają one też nową nazwę – „Domki sportowca”.

Decyzję o remoncie pawilonów podjęto z myślą o Olimpiadzie Sportowców Wiejskich, która miała się odbyć w tym roku w Sępólnie Krajeńskim. Ze względu na pandemię koronawirusa imprezę przełożono na rok przyszły, ale domki są już gotowe. Będą mogli z nich korzystać nie tylko sportowcy, którzy w przyszłości przyjadą do Sępólna Krajeńskiego. Są to miejsca noclegowe na wynajem, także dla grup kolonijnych, organizatorów imprez okolicznościowych i turystów odwiedzających nasz region. Każdy z domków standardowo przygotowany jest na przyjęcie 12 osób. Pokoje urządzone są w dość wysokim standardzie – mówi Marek Chart, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. „Pokoje są dwuosobowe i jednoosobowe. W pokojach są osobne łazienki, telewizory, są też lodóweczki i czajniczki” – dodaje dyrektor. Pojemność każdego z domków można powiększyć o kolejne kilka miejsc, stosując wewnątrz łóżka piętrowe. Obiekty są już gotowe na przyjęcie gości. Modernizacja domków sprawiła, że baza noclegowa sępoleńskiego CSiR powiększyła się do 150 miejsc.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech