Kolejny odcinek drogi w Wilkowie wykonany.

Zakończył się kolejny etap prac na drodze wiejskiej w Wilkowie w gminie Sępólno Krajeńskie.

Powyższy odcinek drogi wykonali w czynie społecznym sami mieszkańcy. To oni zakupili materiał w postaci koski betonowej i krawężników i go wbudowali. Teraz do użytku oddano kolejne 300 mb.

W następnym etapie droga zostanie utwardzona na całej swojej długości, ponieważ do utwardzenia pozostało już tylko 250 mb.

Budowany odcinek to ważny trakt komunikacyjny dla miejscowych mieszkańców. Droga jest nie tylko dojazdem do ich posesji. W tej części miejscowości swoje siedziby mają też duzi producenci trzody chlewnej i bydła.