Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ŚWIĄTECZNY KONCERT DOBRYCH MYŚLI – ZŁÓŻ ŻYCZENIA SWOIM BLISKIM

Do 6 grudnia można nadsyłać propozycje życzeń do Świątecznego Koncertu Dobrych Myśli. Wydarzenie przygotowuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Nadesłane przez internautów dedykacje zostaną zaprezentowane w Wigilię, w specjalnie przygotowanym na tę okazję koncercie internetowym.

Wszystko będzie można obejrzeć on-line na kanałach sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki (Youtube oraz Facebook) oraz na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie. Transmisja odbędzie się 24 grudnia o godzinie 19.00. Teraz jest doskonała okazja do tego, aby przyłączyć się do zabawy.

 

„Świąteczny Koncert Dobrych Myśli to życzenia, które będzie można przesłać do CKiS i zadedykować dla swojej ukochanej mamy, dla swoich rodziców, dla sąsiadów, dla przyjaciół, dla wszystkich tych, z którymi nie będziemy mogli tego dnia mieć kontaktu, a z którymi jesteśmy blisko sercem, którym chcemy może za coś podziękować” – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Do życzeń dołączone będą piosenki.

 

Aby nasze życzenia znalazły się w koncercie, należy ich treść wcześniej przysłać do organizatorów wydarzenia. W tym celu trzeba wypełnić odpowiednią kartę zgłoszenia. Jest ona dostępna na stronie internetowej http://www.ckissepolno.com.pl/. Wypełnione karty należy nadsyłać mailem do 6 grudnia.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

koncert dobrych mysli

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech