Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

POCZTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Mimo pandemii i ogólnoświatowych ograniczeń sanitarnych, Święty Mikołaj nie zamierza odpoczywać. Już teraz wiadomo, że jak co roku będzie odwiedzał dzieci. Może trudniej go będzie zobaczyć, ale jak zapewnia – dotrze do wszystkich.

Sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki przygotowało do tego niespodziankę dla dzieci. „Zagościmy z kamerą w biurze Świętego Mikołaja na dalekiej północy. Z tego co nam wiadomo, Mikołaj wraz z elfami przygotował szereg niespodzianek dla grzecznych dzieci. To jedyna okazja, aby móc się przyjrzeć jak wyglądają przedświąteczne przygotowania w tym szczególnym, niezwykle tajemniczym miejscu na ziemi” – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Całe wydarzenie będzie można śledzić w internecie na kanałach internetowych (Youtube i Facebook CKiS) oraz na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie. Premiera: 6 grudnia o godzinie 17.00.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

shutterstock 774514111 800x600

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech