Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

OTUL SIĘ WIERSZEM – CZEKAMY NA WASZE PRACE

Jeżeli piszesz wiersze do szuflady, a chciałbyś aby dotarły one do szerszego grona odbiorów, przyślij je do nas. Taką propozycję ma Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Placówka promuje właśnie akcję zatytułowaną: „Otul się wierszem”.

Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy w domowym zaciszu piszą własne wiersze. „Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w projekcie, każdy napisany przez Państwa dotąd utwór nie trafi do szuflady, a ujrzy światło dzienne. Projekt adresowany jest do każdego, bez względu na wiek” – zapowiada Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Nadesłane przez internautów wiersze będą później publikowane na stronie internetowej CKiS: http://www.ckissepolno.com.pl/  Tam też można pobrać kartę zgłoszenia własnej twórczości.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

otul sie wirszem

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech