Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

PRZYGOTOWANIA DO WOŚP – POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Trzydziestu wolontariuszy planuje w tym roku zaangażować sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielki finał odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Będzie to już 29 edycja tej imprezy.

Mimo trwającej pandemii, finał orkiestry odbędzie się. Być może nie będzie koncertów i innych wydarzeń o charakterze masowym, ale z pewnością prowadzone będą kwesty. Również w Sępólnie Krajeńskim przygotowania do tego wydarzenia trwają. „Mamy już zgodę na utworzenie sztabu, który będzie się znajdował w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki. Nie wiemy jeszcze w jaki sposób będzie ten finał zorganizowany i jak będzie przebiegał. Chcemy jednak być przygotowani, dlatego już teraz zapraszamy wszystkie osoby - wolontariuszy, które chcą nam pomóc w organizacji tego finału” – mówi Julita Maciaszek, dyrektor CKiS, a jednocześnie szefowa sępoleńskiego sztabu WOŚP.

 

Co roku w pracę sztabu zaangażowanych jest tu 30 wolontariuszy. Tylu też potrzeba będzie w tym roku. Trwają ostatnie zapisy chętnych. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 513 545 682.

 Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

wosp

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech