Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Grudzień 2020 r.

Ho, ho, ho Drogie Dzieci!

Zbliżają się Mikołajki, zostało zaledwie kilka chwil, jak się domyślacie u mnie na biegunie północnym przygotowania idą pełną parą. Elfy wybierają i pakują prezenty a renifery powoli przygotowują się do drogi. Zanim jednak jak co roku dotrę do Komierowa, postanowiłem napisać do Was list. Chciałbym Was uściskać i dać coś od siebie, nie tylko w formie prezentu, ale także dobrego słowa.

Słyszałem o Was wiele wspaniałych rzeczy, macie bardzo dobre serca a także piękne uśmiechy, które odganiają wszelkie smutki. Zapewne zastanawiacie się skąd to wszystko wiem... Otóż moje malutkie elfy lubią czasami do Was zajrzeć. Każde z Was marzy o jakimś upominku, pamiętajcie jednak, że najpiękniejszym prezentem jaki możemy podarować drugiemu człowiekowi to szczęście, radość, szacunek, którym darzymy innych. Kochani mam do Was ważną prośbę… bądźcie dla siebie mili, gdy ktoś jest smutny, pocieszcie go, gdy ktoś słabszy potrzebuje pomocy, zróbcie dobry uczynek i pomóżcie. Bycie dobrym dla innych daje dużo, dużo radości… a ja akurat coś o tym wiem. Macie w sobie moc spełniania swych marzeń, kierujcie się sercem… a przede wszystkim miejcie dużo odwagi i wiary w siebie. Jesteście kochani i ważni nie tylko raz w roku… lecz przez cały czas.

Pozdrawiam i ściskam z daleka… muszę kończyć, bo praca czeka. Mam nadzieję, że upiekliście już pierniki i nauczyliście się świątecznych piosenek, bowiem niedługo się zobaczymy. Życzę wszystkim dużo miłości i zdrowia. Wesołych Świąt!
Mikołaj


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst: - Natalia Żuranków
Zdjęcie - Magdalena Boba

komierowo mikolaj

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech