Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NOWOŚCI WYDAWNICZE W SĘPOLEŃSKIEJ BIBLIOTECE

1600 nowych książek pojawiło się na półkach Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim.

Większość z nich to nowości wydawnicze wybrane przez samych czytelników w ramach ogłoszonego wcześniej Budżetu Literackiego. Aktualna lista nowych pozycji dostępna jest już w internecie.

Sępoleńska biblioteka regularnie uzupełnia swoje zbiory o nowości wydawnicze. W tym roku skorzystała także z dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pozyskane w ten sposób 9990 złotych wzbogaciło fundusz zakupu nowych książek. „Są one już na naszych półkach. Większość z nich to tytuły zaproponowane przez naszych mieszkańców” – mówi Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Łączna wartość wszystkich nowo zakupionych książek to aż 36 tysięcy złotych. Ich dostępność można samodzielnie sprawdzić w internetowym katalogu książek na stronie biblioteki: http://www.biblioteka-sepolno.pl/  w zakładce „Katalog On-Line”.

Przypominamy, że od 30 listopada wszystkie biblioteki w Polsce są ponownie otwarte dla czytelników.

 Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

foto

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech