Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ŚWIĄTECZNE KONCERTY Z CKIS

Bez udziału publiczności, ale za to pełne radości i odpowiedniego

nastroju – takie będą tegoroczne koncerty świąteczne przygotowywane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Będzie je można obejrzeć on-line w Wigilię oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.„Przeżyjmy wspólnie świąteczny klimat. Mimo, że z konieczności w wersji zdalnej, to obiecujemy, że wprowadzimy Państwa w wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój” – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

24 grudnia o godzinie 19.00 rozpocznie się transmisja „Świątecznego koncertu dobrych myśli”. To program przygotowany przez artystów zaprzyjaźnionych i współpracujących z sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki. Podczas koncertu będzie można wysłuchać także życzeń nadesłanych wcześniej przez internautów.

Dzień później – 25 grudnia o godzinie 17.00 będzie można z kolei obejrzeć występ Pawła Ilnickiego z zespołem. Artysta zaprezentuje najbardziej popularne świąteczne przeboje. W programie nie zabraknie z pewnością takich utworów jak: „Jingle Bells”, „Santa Claus Is Coming to Town”, „Happy Xmas” czy „White Christmas”.

Oba koncerty będą transmitowane na kanałach internetowych Centrum Kultury i Sztuki (Facebook oraz Youtube).

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

koncert dobrych mysli

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech