Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

CHOJKA CHALLENGE – ZAPREZENTUJ SWOJĄ CHOINKĘ

Internetowy konkurs na najładniejszą choinkę ogłosiło Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe. W zabawie może wziąć udział każdy.

Aby liczyć się w rywalizacji należy sfotografować własnoręcznie przystrojoną choinkę. Pracę można wykonać samodzielnie, w duecie lub w gronie rodzinnym. Fotografię wraz z opisem, zawierającym nazwiska autorów należy umieścić na facebooku i oznaczyć ją hasztagami: #chojkachallenge #ckiswyzwanie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 stycznia 2021 r. Po tym terminie, powołana przez organizatora komisja konkursowa wybierze kilkanaście najciekawszych prac i podda je pod głosowanie internautom. Plebiscyt będzie prowadzony na facebookowej stronę CKiS. Zwycięży ta praca, która zyska najwięcej polubień. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.ckissepolno.com.pl/ 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

chojka challange

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech