Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA OD WŁADZ GMINY SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chciałbym wszystkim mieszkańcom naszej gminy, naszym znajomym i przyjaciołom, złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych świąt, spędzenia czasu w gronie rodziny oraz satysfakcji z dokonań, które osiągnęliśmy w mijającym roku.

 Na nowy rok także życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i pomyślności, aby ten rok obdarzył nas miłością i szczęściem.

 

Waldemar Stupałkowski

Burmistrz Sępólna Krajeńskiego  

 

 Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Życzenia w wersji video znajdują się pod adresem: https://fb.watch/2y6brudw4-/

kartka bozonarodzeniowa gmina

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech