Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

FERIE ON-LINE Z SĘPOLEŃSKIM CENTRUM KULTURY I SZTUKI

Wirtualna wizyta z Muzeum Zabawek w Karpaczu oraz w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie – to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki na tegoroczne ferie zimowe. Wszystkie placówki w Polsce są co prawda zamknięte na organizację dużych wydarzeń, ale propozycje ciekawych zabaw można znaleźć w internecie.

„Każdego dnia można wybrać się razem z nami z niezwykłą podróż do świata dzieci i przeżyć fantastyczne przygody” – zapowiada Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Przykładem są wspomniane wyżej wirtualne podróże do ciekawych miejsc.

Na drugi tydzień ferii placówka proponuje z kolei akcję pod hasłem: „Miłość zapisana w kadrze”. Uczestnicy zajęć będą proszeni o odszukanie w domowych archiwach fotografii z dziadkiem lub babcią. Organizatorzy od uczestników zabawy będą także oczekiwali krótkich opisów dotyczących tego, jaki wpływ na ich rozwój miały wartości przekazane przez dziadków. Szczegóły zostaną niebawem przedstawione na stronie: http://www.ckissepolno.com.pl/

Dostęp do wirtualnych podróży znajduje się w linkach internetowych opublikowanych na profilu facebookowym CKiS: https://www.facebook.com/ckissepolno

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech