Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

LATYNOSKA FIESTA RÓWNIEŻ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

„Noc w Hawanie” to tytuł najnowszego widowiska muzycznego, którego projekcję przygotowuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wszystko to będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę (9.01) o godzinie 19.00 na kanałach internetowych CKiS.

„Kubańska salsa i gorące latynoskie rytmy, w wykonaniu bardzo uzdolnionego, nieocenionego wręcz duetu. Zapraszamy i zachęcamy oczywiście do zabawy na miarę możliwości i czasów w których obecnie się znajdujemy” – zapowiada Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

 

Ze względu na ograniczenia sanitarne koncertu nie będzie można obejrzeć w sali widowiskowej. Jego zapis udostępniony zpstanie bezpłatnie wszystkim internautom na platformie Youtube:

oraz na stronie facebookowej CKiS: https://www.facebook.com/ckissepolno

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

koncert karnawalowy plakat

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech