Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

We wtorek specjalny dyżur telefoniczny w ZUS

We wtorek, 19 stycznia w godz. 9-12.00 odbędzie się kolejny telefoniczny dyżur ekspertów ZUS.

Tym razem, eksperci odpowiadać będą na pytania dotyczące zasad przyznawania świadczeń postojowych w ramach Tarczy Antykryzysowej 6.0. Podczas dyżuru będzie można dowiedzieć się, komu przysługuje świadczenie postojowe, jak i kiedy można złożyć wniosek. Eksperci dyżurować będą pod nr tel. 52 34 18 124 - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

           

 

Krystyna Michałek

Rzecznik Regionalny ZUS

Województwa Kujawsko-Pomorskiego

zdjęcie We wtorek specjalny dyżur telefoniczny w ZUS

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech