Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SĘPOLEŃSKI SZTAB WOŚP PODSUMOWAŁ TEGOROCZNY FINAŁ AKCJI

Ponad 22 342 złote zebrał w tym roku sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie jest to ostateczna kwota, ponieważ licytacje wciąż trwają. W tym roku ze względu na pandemię, nie organizowano hucznych imprez z udziałem publiczności.

- Do 14 lutego aktywnych będzie jeszcze prawie 40 aukcji, więc suma zebranych pieniędzy z pewnością powiększy się. Być może przekroczymy 26 tysięcy, bijąc tym samym ubiegłoroczny rekord – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wszystkie trwające wciąż aukcje dostępne są na portalu Allegro pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno?fbclid=IwAR0Scvuz56yUQl_T5EGgz2c1eYAKoBv9-5EMIDqjTEp5OcVfMIhTvjp89Tg&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

 

Jednym z ciekawszych, wystawionych tam przedmiotów, jest oryginalna suknia Ani Wyszkoni. Wśród zlicytowanych już przedmiotów i atrakcji, największym zainteresowaniem jak dotąd, cieszyła się przejażdżka Żukiem z filmu „Zmiennicy”. Zwycięzca zapłacił za nią 520 złotych.

 

W tym roku w Sępólnie Krajeńskim kwestowało 16 wolontariuszy. Najmłodszy z nich miał 4 lata. Koncerty odbywały się na scenie Centrum Kultury i Sztuki. Wszystkie można obejrzeć w internecie. Są one dostępne na kanale Youtube CKiS: https://www.youtube.com/user/jacawoj

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

  Kliknij aby odsłuchać Ponad 22 342 złote zebrał w tym roku sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie jest to ostateczna kwota, ponieważ licytacje wciąż trwają. W tym roku ze względu na pandemię, nie organizowano hucznych imprez z udziałem publiczności. - Do 14 lutego aktywnych będzie jeszcze prawie 40 aukcji, więc suma zebranych pieniędzy z pewnością powiększy się. Być może przekroczymy 26 tysięcy, bijąc tym samym ubiegłoroczny rekord – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wszystkie trwające wciąż aukcje dostępne są na portalu Allegro pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno?fbclid=IwAR0Scvuz56yUQl_T5EGgz2c1eYAKoBv9-5EMIDqjTEp5OcVfMIhTvjp89Tg&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112   Jednym z ciekawszych, wystawionych tam przedmiotów, jest oryginalna suknia Ani Wyszkoni. Wśród zlicytowanych już przedmiotów i atrakcji, największym zainteresowaniem jak dotąd, cieszyła się przejażdżka Żukiem z filmu „Zmiennicy”. Zwycięzca zapłacił za nią 520 złotych.   W tym roku w Sępólnie Krajeńskim kwestowało 16 wolontariuszy. Najmłodszy z nich miał 4 lata. Koncerty odbywały się na scenie Centrum Kultury i Sztuki. Wszystkie można obejrzeć w internecie. Są one dostępne na kanale Youtube CKiS: https://www.youtube.com/user/jacawoj Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach. Powered By GSpeech

 

 

dziekujemy

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech