Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NEWSLETTER SĘPÓLNO KRAJ. - BALETOWE WALENTYNKI Z CKIS

Niezwykłe widowisko baletowe na Walentynki proponuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Będzie je można obejrzeć on-line na komputerach, tabletach, startfonach i telewizorach podłączonych do sieci internetowej.

Dla sępoleńskich widzów wystąpią artyści z Royal Lviv Ballet. Zaprezentują oni widowisko pt. „Giselle”. - Należy ono do arcydzieł sztuki baletowej i jest jednym z najbardziej romantycznych baletów świata. To zarówno choreograficzny, jak i dramaturgiczny majstersztyk, który od 1841 roku stanowi żelazną pozycję w repertuarze najlepszych zespołów baletowych – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. „Giselle” to historia o miłości. Główną bohaterką jest wiejska dziewczyna, zakochująca się w księciu przebranym za wieśniaka. Jak zakończy się ta historia? Wszystko będzie można zobaczyć na kanałach internetowych CKiS (Youtube oraz Facebook) oraz na kanałach internetowych Gminy Sępólno Krajeńskie, Krajny TV i Kanału 10. Początek transmisji: niedziela – 14 lutego, godzina 16.00.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Plakat informacyjny

 

  Kliknij aby odsłuchać Niezwykłe widowisko baletowe na Walentynki proponuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Będzie je można obejrzeć on-line na komputerach, tabletach, startfonach i telewizorach podłączonych do sieci internetowej. Dla sępoleńskich widzów wystąpią artyści z Royal Lviv Ballet. Zaprezentują oni widowisko pt. „Giselle”. - Należy ono do arcydzieł sztuki baletowej i jest jednym z najbardziej romantycznych baletów świata. To zarówno choreograficzny, jak i dramaturgiczny majstersztyk, który od 1841 roku stanowi żelazną pozycję w repertuarze najlepszych zespołów baletowych – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. „Giselle” to historia o miłości. Główną bohaterką jest wiejska dziewczyna, zakochująca się w księciu przebranym za wieśniaka. Jak zakończy się ta historia? Wszystko będzie można zobaczyć na kanałach internetowych CKiS (Youtube oraz Facebook) oraz na kanałach internetowych Gminy Sępólno Krajeńskie, Krajny TV i Kanału 10. Początek transmisji: niedziela – 14 lutego, godzina 16.00. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech