Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KONCERTOWY DZIEŃ KOBIET

Aż dwie artystyczne propozycje dla Pań ma w tym roku Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Placówka zaprasza na dwa koncerty, z czego jeden z nich, będzie można obejrzeć na żywo w sali widowiskowej.

Rozluźnienie reżimu sanitarnego pozwoliło na organizację koncertu z udziałem publiczności. Będzie to pierwsze takie wydarzenie po długiej przerwie. Niestety na widowni będzie można zająć tylko połowę miejsc. - Nie powinno to jednak przeszkodzić w dobrej zabawie – zapowiada Katarzyna Śmigiel-Wilkowska z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki. Na miejscowej scenie wystąpią lokalni artyści w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność widowisku pt. „Męski podryw”.

- Mamy nadzieję, że nasi wykonawcy poderwą panie nie tylko do tańca, ale także do aplauzu, do uśmiechu i do tego, by mieć dużo energii na kolejne dni – dodaje Śmigiel-Wilkowska. Koncert odbędzie się w piątek (5 marca) o godzinie 18.00. Zainteresowani obejrzeniem tego widowiska muszą wcześniej odebrać bezpłatne wejściówki. Są one wydawane w sekretariacie CKiS.

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść osobiście do Centrum Kultury i Sztuki, przygotowywany jest drugi koncert. Ten jednak odbędzie się on-line. Widowisko „Sinatra – One Night in New York”, zaprezentowane zostanie przez wybitnych polskich muzyków jazzowych. Na scenie zaśpiewają Wojciech Myrczek oraz Sabina Meck. Koncert będzie można obejrzeć w sobotę (6 marca) o godzinie 18.00 na kanałach internetowych Youtube i Facebook prowadzonych przez CKiS.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

    Kliknij aby odsłuchać Aż dwie artystyczne propozycje dla Pań ma w tym roku Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Placówka zaprasza na dwa koncerty, z czego jeden z nich, będzie można obejrzeć na żywo w sali widowiskowej. Rozluźnienie reżimu sanitarnego pozwoliło na organizację koncertu z udziałem publiczności. Będzie to pierwsze takie wydarzenie po długiej przerwie. Niestety na widowni będzie można zająć tylko połowę miejsc. - Nie powinno to jednak przeszkodzić w dobrej zabawie – zapowiada Katarzyna Śmigiel-Wilkowska z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki. Na miejscowej scenie wystąpią lokalni artyści w specjalnie przygotowanym na tę okoliczność widowisku pt. „Męski podryw”. - Mamy nadzieję, że nasi wykonawcy poderwą panie nie tylko do tańca, ale także do aplauzu, do uśmiechu i do tego, by mieć dużo energii na kolejne dni – dodaje Śmigiel-Wilkowska. Koncert odbędzie się w piątek (5 marca) o godzinie 18.00. Zainteresowani obejrzeniem tego widowiska muszą wcześniej odebrać bezpłatne wejściówki. Są one wydawane w sekretariacie CKiS. Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść osobiście do Centrum Kultury i Sztuki, przygotowywany jest drugi koncert. Ten jednak odbędzie się on-line. Widowisko „Sinatra – One Night in New York”, zaprezentowane zostanie przez wybitnych polskich muzyków jazzowych. Na scenie zaśpiewają Wojciech Myrczek oraz Sabina Meck. Koncert będzie można obejrzeć w sobotę (6 marca) o godzinie 18.00 na kanałach internetowych Youtube i Facebook prowadzonych przez CKiS. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech