Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

W 15 minut możesz się spisać w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021

Od 1 kwietnia zaczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!.

Obowiązkową formą jest samospis internetowy (Link do Aplikacji Spisowej). Można spisać się także pod numerem telefonu 22 279 99 99.

W późniejszym okresie będzie możliwość spisania się przy pomocy rachmistrza spisowego. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Osoby, które się spisały się mogą wziąć udział w loterii z bardzo cennymi nagrodami. https://loteria.spis.gov.pl/

Zachęcamy Mieszańców do dokonania samospisu w pierwszych dniach kwietnia.

 

    Kliknij aby odsłuchać Od 1 kwietnia zaczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!. Obowiązkową formą jest samospis internetowy (Link do Aplikacji Spisowej). Można spisać się także pod numerem telefonu 22 279 99 99. W późniejszym okresie będzie możliwość spisania się przy pomocy rachmistrza spisowego. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Osoby, które się spisały się mogą wziąć udział w loterii z bardzo cennymi nagrodami. https://loteria.spis.gov.pl/ Zachęcamy Mieszańców do dokonania samospisu w pierwszych dniach kwietnia.     Powered By GSpeech

 

logo NSP 2021

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech