Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

POWSTANIE KOLEJNY ODCINEK KANALIZACJI SANITARNEJ

W marcu przyszłego roku powinien być gotowy kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej w gminie Sępólno Krajeńskiego. Tym razem sieć będzie budowana na odcinku Kawle – Wiśniewa. Prace wykona miejscowy Zakład Gospodarki Komunalnej.

 - Z chwilą podpisania umowy firma będzie mogła przystąpić do zaprojektowania i wykonania tej inwestycji. Zakładamy bowiem, że ta sama firma wykona zarówno projekt, jak i same prace. Szacujemy, że rok czasu powinien wystarczyć na realizację tego przedsięwzięcia – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Inwestycja będzie kosztowała nieco ponad 2 miliony złotych.

 Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać W marcu przyszłego roku powinien być gotowy kolejny odcinek kanalizacji sanitarnej w gminie Sępólno Krajeńskiego. Tym razem sieć będzie budowana na odcinku Kawle – Wiśniewa. Prace wykona miejscowy Zakład Gospodarki Komunalnej.  - Z chwilą podpisania umowy firma będzie mogła przystąpić do zaprojektowania i wykonania tej inwestycji. Zakładamy bowiem, że ta sama firma wykona zarówno projekt, jak i same prace. Szacujemy, że rok czasu powinien wystarczyć na realizację tego przedsięwzięcia – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Inwestycja będzie kosztowała nieco ponad 2 miliony złotych.  Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech