Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SĄ PIENIĄDZE NA REMONTY KOLEJNYCH DRÓG

Główny trakt wiodący przez miejscowość Wysoka Krajeńska oraz ulica Wyspiańskiego w Sępólnie Krajeńskim będą remontowane. Obie te inwestycje mają być gotowe jeszcze w tym roku.

Łączną wartość zadań oszacowano na 3,7 mln złotych, z czego połowę stanowić będzie rządowe dofinansowanie pozyskane przez gminę z Funduszu Dróg Samorządowych.

- Odcinek w Wysokiej Krajeńskiej jest obecnie w fatalnym stanie i wymaga pilnego remontu. Jest tam dziura na dziurze. To jest droga asfaltowa, choć asfaltu tam praktycznie już nie ma. Część tego traktu to także droga nieutwardzona. Wszystko to będzie naprawione – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

 

Znajdująca się na osiedlu Jana Pawła II ulica Wyspiańskiego jest już utwardzona jedną warstwą asfaltu. Prace zakładają położenie drugiej warstwy oraz budowę ciągu pieszo-rowerowego i wjazdów na posesję. Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na wykonanie prac.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach

WysokaKrajenskaIMG 2982

 

  Kliknij aby odsłuchać Główny trakt wiodący przez miejscowość Wysoka Krajeńska oraz ulica Wyspiańskiego w Sępólnie Krajeńskim będą remontowane. Obie te inwestycje mają być gotowe jeszcze w tym roku. Łączną wartość zadań oszacowano na 3,7 mln złotych, z czego połowę stanowić będzie rządowe dofinansowanie pozyskane przez gminę z Funduszu Dróg Samorządowych. - Odcinek w Wysokiej Krajeńskiej jest obecnie w fatalnym stanie i wymaga pilnego remontu. Jest tam dziura na dziurze. To jest droga asfaltowa, choć asfaltu tam praktycznie już nie ma. Część tego traktu to także droga nieutwardzona. Wszystko to będzie naprawione – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.   Znajdująca się na osiedlu Jana Pawła II ulica Wyspiańskiego jest już utwardzona jedną warstwą asfaltu. Prace zakładają położenie drugiej warstwy oraz budowę ciągu pieszo-rowerowego i wjazdów na posesję. Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na wykonanie prac. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech