Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

DODATKOWY PUNKT SZCZEPIEŃ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

W przyszłym miesiącu w Sępólnie Krajeńskim rozpocznie działalność punkt szczepień masowych. Będzie to już czwarte miejsce w gminie, a dziesiąte w powiecie, w którym mieszkańcy będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19. Zapisy do tego punktu będą prowadzone przez ogólnokrajowy system.

Punkt szczepień masowych będzie działał w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Przemysłowej.

  • Mamy tam duże, dobrze wyposażone pomieszczenie, a podmiot prowadzący działalność leczniczą, będzie odpowiedzialny za cały proces medyczny – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Nowy punkt będzie mógł wykonywać od 800 do 1000 szczepień tygodniowo. Wszystko zależeć będzie od dostępności szczepionek. Korzystać z niego będą mogli nie tylko mieszkańcy gminy i powiatu, ale także osoby spoza regionu.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać W przyszłym miesiącu w Sępólnie Krajeńskim rozpocznie działalność punkt szczepień masowych. Będzie to już czwarte miejsce w gminie, a dziesiąte w powiecie, w którym mieszkańcy będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19. Zapisy do tego punktu będą prowadzone przez ogólnokrajowy system. Punkt szczepień masowych będzie działał w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Przemysłowej. Mamy tam duże, dobrze wyposażone pomieszczenie, a podmiot prowadzący działalność leczniczą, będzie odpowiedzialny za cały proces medyczny – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Nowy punkt będzie mógł wykonywać od 800 do 1000 szczepień tygodniowo. Wszystko zależeć będzie od dostępności szczepionek. Korzystać z niego będą mogli nie tylko mieszkańcy gminy i powiatu, ale także osoby spoza regionu. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech