Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KOLEJNE DROGI W REMONCIE

Po wiosennej przerwie ruszyły roboty na drogach miejskich w Gminie Sępólno Krajeńskie. Obecnie prace prowadzone są na ulicy Pokrzywnickiego i na osiedlu Leśnym. Niebawem drogowcy przeniosą swój sprzęt także na przeprawę drogową w Niechorzu.

 

Na ulicy Pokrzywnickiego budowany jest już krawężnik oraz ciągi piesze i pieszo-rowerowe. Powstaje też podbudowa pod przyszłą jezdnię. – Jest to ostatnia ulica na tym osiedlu, która nie ma jeszcze zmodernizowanej nawierzchni. Wszystkie pozostałe ciągi komunikacyjne zostały już wyremontowane – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

 

Prace drogowe trwają też za stacją paliw, na ulicy dojazdowej do osiedla Leśnego. Tam także gotowe są już krawężniki. Niebawem będzie wylewany asfalt.  

 

W przyszłym miesiącu powinny także ruszyć prace remontowe mostu na rzece Sępolence w Niechorzu. Jest to odcinek prowadzący do miejscowości Komierówek. Sama droga została wyremontowana już ubiegłym roku. Do wykonania pozostała tam jedynie gruntowna przebudowa przeprawy drogowej. Wszystkie trzy zadania powinny być gotowe najpóźniej do końca czerwca.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Po wiosennej przerwie ruszyły roboty na drogach miejskich w Gminie Sępólno Krajeńskie. Obecnie prace prowadzone są na ulicy Pokrzywnickiego i na osiedlu Leśnym. Niebawem drogowcy przeniosą swój sprzęt także na przeprawę drogową w Niechorzu.   Na ulicy Pokrzywnickiego budowany jest już krawężnik oraz ciągi piesze i pieszo-rowerowe. Powstaje też podbudowa pod przyszłą jezdnię. – Jest to ostatnia ulica na tym osiedlu, która nie ma jeszcze zmodernizowanej nawierzchni. Wszystkie pozostałe ciągi komunikacyjne zostały już wyremontowane – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.   Prace drogowe trwają też za stacją paliw, na ulicy dojazdowej do osiedla Leśnego. Tam także gotowe są już krawężniki. Niebawem będzie wylewany asfalt.     W przyszłym miesiącu powinny także ruszyć prace remontowe mostu na rzece Sępolence w Niechorzu. Jest to odcinek prowadzący do miejscowości Komierówek. Sama droga została wyremontowana już ubiegłym roku. Do wykonania pozostała tam jedynie gruntowna przebudowa przeprawy drogowej. Wszystkie trzy zadania powinny być gotowe najpóźniej do końca czerwca. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

PokrzywnickiegoRemontKEP05826

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech