Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Już jutro (29 kwietnia) obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji dla miłośników tej dziedziny sztuki, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przygotowało niespodziankę. Będzie to spot taneczny zatytułowany „T jak taniec”. Zostanie on wyświetlony w internecie.

 

  • Studio Tańca „Styl” stworzyło pierwszy w swojej historii spot taneczny. Są to relacje z prób, krótkie nagrania koncertów. Pasja, emocja, harmonia, tym wszystkim chcemy się z Państwem podzielić, wierząc że powstały projekt będzie symbolicznym orędziem na cześć tańca właśnie  -  mówi Ewa Quring – Korczak, specjalista edukacji artystycznej i organizacji imprez w CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Projekt ma także promować taniec oraz ilustrować pracę wykonywaną w sekcjach działających przy sępoleńskiej placówce kultury.  

 

Transmisja rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 17.00 na kanałach internetowych CKiS:

Facebook: https://www.facebook.com/ckissepolno

Youtube: https://www.youtube.com/user/jacawoj

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Już jutro (29 kwietnia) obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji dla miłośników tej dziedziny sztuki, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przygotowało niespodziankę. Będzie to spot taneczny zatytułowany „T jak taniec”. Zostanie on wyświetlony w internecie.   Studio Tańca „Styl” stworzyło pierwszy w swojej historii spot taneczny. Są to relacje z prób, krótkie nagrania koncertów. Pasja, emocja, harmonia, tym wszystkim chcemy się z Państwem podzielić, wierząc że powstały projekt będzie symbolicznym orędziem na cześć tańca właśnie  -  mówi Ewa Quring – Korczak, specjalista edukacji artystycznej i organizacji imprez w CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Projekt ma także promować taniec oraz ilustrować pracę wykonywaną w sekcjach działających przy sępoleńskiej placówce kultury.     Transmisja rozpocznie się 29 kwietnia o godzinie 17.00 na kanałach internetowych CKiS: Facebook: https://www.facebook.com/ckissepolno Youtube: https://www.youtube.com/user/jacawoj Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

 

T JAK TANIEC PLAKAT big

URZĄD MIEJSKI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

 

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.gmina-sepolno.pl

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech