Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

NAMALUJ SWOJĄ MAMĘ – AKCJA DLA MAŁYCH ARTYSTÓW

„Mama kredą malowana” – to hasło kolejnej akcji przygotowywanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem do udziału w zabawie zaproszeni zostaną najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy. Każdy z nich będzie mógł bezkarnie pomalować jeden z miejskich chodników.

Dla małych artystów wyznaczono teren przed budynkiem CKiS. - Wszystkie osoby chętne, mogą przyjść do Centrum Kultury i Sztuki, odebrać od nas kredki i na naszej ulicy Bambino, narysować niepowtarzalny portret swojej mamy – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wadą stworzonych w ten sposób obrazów jest to, że znikną one po pierwszym ulewnym deszczu, dlatego organizatorzy planują uwiecznianie na fotografiach każdej wykonanej pracy. Później stworzona z nich zostanie specjalna galeria, którą będzie można obejrzeć między innymi w internecie.

 

Akcja „Mama kredą malowana” startuje 4 maja i potrwa ona do 19 maja. Malowanie organizowane będzie codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać „Mama kredą malowana” – to hasło kolejnej akcji przygotowywanej przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem do udziału w zabawie zaproszeni zostaną najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy. Każdy z nich będzie mógł bezkarnie pomalować jeden z miejskich chodników. Dla małych artystów wyznaczono teren przed budynkiem CKiS. - Wszystkie osoby chętne, mogą przyjść do Centrum Kultury i Sztuki, odebrać od nas kredki i na naszej ulicy Bambino, narysować niepowtarzalny portret swojej mamy – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wadą stworzonych w ten sposób obrazów jest to, że znikną one po pierwszym ulewnym deszczu, dlatego organizatorzy planują uwiecznianie na fotografiach każdej wykonanej pracy. Później stworzona z nich zostanie specjalna galeria, którą będzie można obejrzeć między innymi w internecie.   Akcja „Mama kredą malowana” startuje 4 maja i potrwa ona do 19 maja. Malowanie organizowane będzie codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

UlicaKredkiBambinoKEP05730

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech