Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Druhowie z Sępólna Krajeńskiego zbierają pieniądze na nowoczesny sprzęt do gaszenia pożarów

Ochotnicza Straż Pożarna im. Druha Aleksandra Brandta w Sępólnie Krajeńskim stara się o zakup nowoczesnego urządzenia gaśniczo-tnącego Cut Lanca.
Cut Lanca to sprzęt m.in. do gaszenia pożarów paneli fotowoltaicznych, pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Jednostka na nowoczesny sprzęt musi wyłożyć 60 tyś. zł. Utworzona została oficjalna zbiórka na której można wpłacić datek na nowoczesny sprzęt ( https://zrzutka.pl/cut-lanca-dla-osp-sepolno-krajenskie ). Warto dodać, że niewiele jednostek w Polsce posiada tak nowoczesny sprzęt. W województwie kujawsko-pomorskim Lanca występuje tylko w JRG Świecie. Wartość całego projektu to 160 tyś. zł., ale ponad 60 tyś. zł musi włożyć jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim. Zachęcamy wszystkich czytelników do wsparcia zrzutki !

  Kliknij aby odsłuchać Ochotnicza Straż Pożarna im. Druha Aleksandra Brandta w Sępólnie Krajeńskim stara się o zakup nowoczesnego urządzenia gaśniczo-tnącego Cut Lanca. Cut Lanca to sprzęt m.in. do gaszenia pożarów paneli fotowoltaicznych, pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Jednostka na nowoczesny sprzęt musi wyłożyć 60 tyś. zł. Utworzona została oficjalna zbiórka na której można wpłacić datek na nowoczesny sprzęt ( https://zrzutka.pl/cut-lanca-dla-osp-sepolno-krajenskie ). Warto dodać, że niewiele jednostek w Polsce posiada tak nowoczesny sprzęt. W województwie kujawsko-pomorskim Lanca występuje tylko w JRG Świecie. Wartość całego projektu to 160 tyś. zł., ale ponad 60 tyś. zł musi włożyć jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim. Zachęcamy wszystkich czytelników do wsparcia zrzutki ! Powered By GSpeech
 
 
eae43cd93381e400b23a20b527fa3577
Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech