Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

PUNKT SZCZEPIEŃ MASOWYCH W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM JUŻ DZIAŁA

Nawet 1200 osób tygodniowo jest w stanie zaszczepić nowo otwarty punkt szczepień masowych w Sępólnie Krajeńskim. Został on uruchomiony w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Przemysłowej. Punkt obsługuje nie tylko mieszkańców miasta, ale także osoby spoza regionu.

Punkt szczepień masowych w Inkubatorze Przedsiębiorczości jest już czwartym w gminie Sępólno Krajeńskie, a dziesiątym w powiecie sępoleńskim miejscem, w którym prowadzone są szczepienia przeciwko Covid-19.

 

  • Na miejscu na potrzeby organizacji szczepień wydzielono parter budynku. Jest to 120 metrów kwadratowych powierzchni. Jest także pomieszczenie rejestracji, jest pomieszczenie szczepienia, jest też specjalne pomieszczenie oczekiwania. Całość została dostosowana również dla osób niepełnosprawnych. Jest jedno wejście od szczytu budynku. Drugim zaszczepieni pacjenci wychodzą – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Tylko w pierwszym dniu funkcjonowania w punkcie zaszczepiono 230 osób.

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Nawet 1200 osób tygodniowo jest w stanie zaszczepić nowo otwarty punkt szczepień masowych w Sępólnie Krajeńskim. Został on uruchomiony w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Przemysłowej. Punkt obsługuje nie tylko mieszkańców miasta, ale także osoby spoza regionu. Punkt szczepień masowych w Inkubatorze Przedsiębiorczości jest już czwartym w gminie Sępólno Krajeńskie, a dziesiątym w powiecie sępoleńskim miejscem, w którym prowadzone są szczepienia przeciwko Covid-19.   Na miejscu na potrzeby organizacji szczepień wydzielono parter budynku. Jest to 120 metrów kwadratowych powierzchni. Jest także pomieszczenie rejestracji, jest pomieszczenie szczepienia, jest też specjalne pomieszczenie oczekiwania. Całość została dostosowana również dla osób niepełnosprawnych. Jest jedno wejście od szczytu budynku. Drugim zaszczepieni pacjenci wychodzą – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Tylko w pierwszym dniu funkcjonowania w punkcie zaszczepiono 230 osób.   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech