Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

LONDYŃSKI AUTOBUS NA ULICACH SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO

Piętrowy, czerwony londyński autobus wyjechał na ulice Sępólna Krajeńskiego. Wszystko to z okazji 60-lecia istnienia w mieście placówki kultury. W związku z tym, że organizacja imprez masowych jest wciąż ograniczona, koncert zorganizowano na górnym pokładzie pojazdu.

Autobus przez dwie godziny przymierzał ulice miasta. - Chcieliśmy w ten sposób odwiedzić możliwie największą ilość mieszkańców – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wydarzenie przygotowano z okazji przypadającej dokładnie 1 maja – 60 rocznicy istnienia placówki kultury. – Pomysłów nam nie brakuje, a skoro chcemy świętować, chcemy dotrzeć do mieszkańców, a musimy zachować dystans, no to była na ten moment jedyna droga, aby móc dla publiczności występować, tańczyć i śpiewać – dodaje dyrektor. Wydarzenie przygotowali pracownicy oraz wolontariusze Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Całość wspomógł także właściciel sępoleńskiego muzeum PRL oraz strażacy ochotnicy.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Piętrowy, czerwony londyński autobus wyjechał na ulice Sępólna Krajeńskiego. Wszystko to z okazji 60-lecia istnienia w mieście placówki kultury. W związku z tym, że organizacja imprez masowych jest wciąż ograniczona, koncert zorganizowano na górnym pokładzie pojazdu. Autobus przez dwie godziny przymierzał ulice miasta. - Chcieliśmy w ten sposób odwiedzić możliwie największą ilość mieszkańców – mówi Julita Maciaszek, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wydarzenie przygotowano z okazji przypadającej dokładnie 1 maja – 60 rocznicy istnienia placówki kultury. – Pomysłów nam nie brakuje, a skoro chcemy świętować, chcemy dotrzeć do mieszkańców, a musimy zachować dystans, no to była na ten moment jedyna droga, aby móc dla publiczności występować, tańczyć i śpiewać – dodaje dyrektor. Wydarzenie przygotowali pracownicy oraz wolontariusze Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Całość wspomógł także właściciel sępoleńskiego muzeum PRL oraz strażacy ochotnicy. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech